Kontakta oss

Alla frågor är bra frågor

Funderar du på hur ni kan utveckla kompetensen i organisationen? Vi arbetar rådgivande med kompetensutveckling och kan erbjuda tjänster inom utbildning, rekrytering och konsulter. Om du har frågor eller vill veta mer om hur vi kan hjälpa till, kontakta någon av våra medarbetare eller skicka ett mail till info@consensus.nu

Karin Östgren

CEO
Tel: 070-638 66 48 karin.ostgren@consensus.nu

Lena Ahlin

COO
Tel: 070-374 34 94 lena.ahlin@consensus.nu

Lisa Oldin

CFO
Tel: 070-976 46 46 lisa.oldin@consensus.nu

Daniel Lilja

Head of Innovation
Tel: 072-203 84 23 daniel.lilja@consensus.nu

Håkan Pettersson

Head Of Sales
Tel: 070-611 38 50 hakan.pettersson@consensus.nu

Tommy Ekman

Account Manager
Tel: 070-202 09 72 tommy.ekman@consensus.nu

Mathias Åkerblom

Account Manager
Tel: 072-402 70 26 mathias.akerblom@consensus.nu

Nina Bernacka

Account Manager
Tel: 072-600 64 60 nina.bernacka@consensus.nu

Martin Goldkuhl

Key Account Manager
Tel: 070-611 24 50 martin.goldkuhl@consensus.nu

Peter Åberg

Key Account Manager
Tel: 070-611 36 50 peter.aberg@consensus.nu

Carl Stalfelt Niordson

Manager Headhunters
Tel: 072-090 80 77 carl.niordson@consensus.nu

Alexander Wallnäs

Headhunter
Tel: 072-600 64 48 alexander.wallnas@consensus.nu

Daniel Norrman

Headhunter
Tel: 072-600 64 67 daniel.norrman@consensus.nu

Lena Ottaway

Recruitment Consultant – Executive search
Tel: 070-547 36 00 lena.ottaway@consensus.nu

Marika Johansson

Manager Consultants
Tel: 070-376 21 99 marika.johansson@consensus.nu

Henrik Törngren

Manager Consultants
Tel: 072-600 64 49 henrik.torngren@consensus.nu

Linda Tufvasson

Manager Academy
Tel: 070-287 46 46 linda@consensus.nu

Caroline Hellström

Education Officer
Tel: 070-290 64 65 caroline.hellstrom@consensus.nu

Lina Hedström

Coordinator Academy
Tel: 072-402 42 03 lina.hedstrom@consensus.nu

Besöksadress
Aspholmsvägen 9
702 27 Örebro

Telefon: 019-26 54 10
E-post: info@consensus.nu

Faktureringsadress
Consensus Sverige AB
FE 2169 Scancloud
SE-831 90 Östersund

PDF-faktura:  faktura@consensus.nu